Adet belirtilerim vardı 2 gün geçince kan testi yaptırdım gebelik yok dediler bugün 6.günüm hala adet olmadım hamile olabilir miyim?

Adet belirtilerim vardı 2 gün geçince kan testi yaptırdım gebelik yok dediler bugün 6.günüm hala adet olmadım hamile olabilir miyim kanda çıkmama gibi bi durum var mı hiç adet olcak gibi değilim lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda eğer şüpheli bir durum var ise, bir daha kanda Beta HCG testi yaptırabilirsiniz ancak adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?