İlişkiden sonra pantolonumda hafif ıslaklık vardı benim hamile kalmış olabilir mi lütfenn acilll cevap verin...

3 gün önce kız arkadaşımla sürtünmeyle ilişki yaşadık onda kat iç çamaşır bndede eşofman ve iç çamaşırı vardı onun iç çamaşırıda bnmkide ıslanıştı pantolonumda hafif ıslaklık vardı benim hamile kalmış olabilir mi

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde hamilelik riski yok denecek kadar azdır..