İlişkimden 14 gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı adetim beklediğim tarihten 3 gün önce geldi ilişki yaşadıktan sonra ertesi gün hapı içtim

İlişkimden 14 gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı adetim beklediğim tarihten 3 gün önce geldi ilişki yaşadıktan sonra ertesi gün hapı içtim ara ara akıntılarım oluyor tekrar test yaptırmam gerekiyor mu gebelik şüphesi var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....

M****************** :

Adette pıhtı dediğimiz et gibi şey nedir ?

Cevap:

Adet sürecinde bu olabilir.Anvak adet dışı nedenlere de bağlı olabilir.Bu durum sizi rahatsız ediyor ve tekrar ediyor ise bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda yarar vardır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.