İlişkiye girdikten 2 gün sonra regl oldum. Hamile kalma durumum var mıdır?

merhabalar.bir yı boyunca doğum kontrol hapı kullandım.2 ay kadar ara verip tekrar başladım.bu ay hap bittikten 2-3 gün sonra sevgilimle ilişkimiz oldu.dışarı boşalma yoluyla korunduk.ilişkiye girdikten 2 gün sonra regl oldum,fakat çok az geliyor.bugün ikinci günü.hamile kalma durumum varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz hamile olma ihtimaliniz yok.