Bugün adet günüm hala olmadım.Hamile olma şansım var mı?

merhabalar kolay gelsin.24 yaşındayım 1 buçuk senedir çocuk istiyoruz.eşimde de bendede hiç bi soun yok çok şükür.ama doktorum bana bu ay klomen verdi ardından da progestan kullanmamı söyledi.pregastanı 2 gün kullanabildim çok ağrı yaptı.bugüm adet günüm hala olmadım.hamile olma şansım varmı.tşkkrlr

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz 5 gün  veya daha fazla gecikirse test yaptırmanızda fayda var.