üstüne hamilelik olayında kan tahlilini ne zaman yaptırmak gerekir?

 Merhaba. üstüne hamilelik olayında kan tahlilini ne zaman yaptırmak gerekir? sevgilim adet gördü fakat normalden çok az mıktarda kan geldiğini ve agrı olmadıgını söylüyor, bugun adetinin son günü. yinede kan tahlili yaptırmak istiyoruz en uygun hangi tarihte yaptırmamız gerekir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.Ancak içiniz rahat etsin diye test yaptırma kararı da size ait.