İlişkiye girildiğinde vajinanın içinden erkeğe ait herhangi kalıntı kalırmı?

Aslında burda hamilelik olarak geçiyor fakat benim asıl sormak istediğim ilişkiye girildiğinde vajinanın içinden erkeğe ait herhangi kalıntı kalırmı? - içine sperm bırakılmamış. zevk suyu,kıl tuy tükürük vs gibi kalıntılar kızın vajina bölgesinden ne zaman temizlenir?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya girdiyse bu tür maddeler tabii ki kalır bir süre, vajinal duş sonrası büyük oranda temizlenirler.