İlk değerlere göre bir sorun mu var acaba keseyi gördük ama kalp atışını ve bebeği değil

Satım 1 Şubat 3 martta Bhcg ölçtürdüm 390.7 çıktı 5 marttada 1074 çıktı 13 martta 10643 çıktı değerlerin hepsini aynı saatte verdim iki değer arası 48 saat ama 2 kattan fazla artış olmuş 13 ünde de biraz az gibi ilk değerlere göre bir sorun mu var acaba keseyi gördük ama kalp atışını ve bebeği değil

Tahlil.com Cevabı : Kese ortalama 5. haftada , bebek 6. haftada görülebilir.. 1 Hafta sonra yeniden incelenmesini öneririz..