Bu değerlere oranda ikiz olma ihtimali varmıdır acaba

Merhaba son adet tarihim 5 şubat 6 martta evde gebelik testi yaptım pozitif çıktı 7 martta kan tahlili sonucu 685.56 idi 9 martta tekrar hcg sonucum 1583.86 doktor gebe olduğumu söyledi bu değerler normal mi ve bu değerlere oranda ikiz olma ihtimali varmıdır acaba

Tahlil.com Cevabı : İkiz olması konusunda yorum yapılamaz, gebelik denilmesi için 1-2 hafta sonra ultrasonografik olarak kesenin görülmesi gereklidir..