İlk Tahlilimde TSH değerim : 4.49 çıktı. ( referans ağırlığı 0.7 - 3.4 .) ikinci tahlilimde TSH Değerim : 4.11 çıktı ?

İlk Tahlilimde TSH değerim : 4.49 çıktı. ( referans ağırlığı 0.7 - 3.4 .) ikinci tahlilimde TSH Değerim : 4.11 çıktı . ( referans ağırlığı 0.7- 3.4 ) Ve LYM% : 54.6 Çıktı. ( Referans Ağırlığı 15 - 50 ) Boynumun Sol Alt Tarafında ( Kulağa Yakın Bölgede ) Şişlik Var. Nededni Ne Olabilir ??

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle muayene bulgularınız daha önemlidir, ayrıca T3 v3 T4 değerleriniz çalışılmalı ve ultrasonografi ile inceleme yapılmalıdır..