İndirekt Bilirubin : 0.12 – mg/dl – 0.2-0.7?

Şişkinlik sebebiyle doktora gidiyorum kimi doktor hiç bişeyin yok diyo kimi ise biyobsi yaptirmam gerektigini söylüyo bana net bıgi verirseniz çok menmun olurum.DEĞERLERİM BÖYLE;BİYOKİMYA:indirekt Bilirubin : 0.12 – mg/dl – 0.2-0.7AST : 60 – U/L – 5-34ALT : 138 – U/L – 3-55KOAGULASYON:PT % : 106 – % – 70 – 100KAN SAYIMI:WBC : 10.7 – 10^3/uL – 4.5-10.3

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer fonksiyon testleriniz yüksek, bunun nedeninin araştırılması lazım. Bir şey yok diyen doktor pek inandırıcı gelmedi bana, savsaklamış sanki…