İştahsızlık, kilo alamama ve kilo kaybı, halsizlik, uyuşmalar, el titremesi, unutkanlık, dalgınlık.

İlk kez endokrinoloji bölümünde test yaptırdım. Şikayetlerim iştahsızlık, kilo alamama ve kilo kaybı, halsizlik,  uyuşmalar,  el titremesi,  unutkanlık,  dalgınlık, hızlı kalp atımı,  kafamda ara ara şiddetli yarım ağrılar, bayılma hissi. test sonuçlarım aşağıdadır. Yorumlayabilir misiniz?acth:4.9kortizol 8.99glukoz 65boy 170 kilo 44 yaş 28. Böyle bi tabloda nasıl bir yol izlemeliyim?Başka hangi polikliniklere gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Kilonuz normalden düşük. Bu sorununuzla ilgili olarak en uygun bölüm Endokrinoloji dir. Zaten orada muayene olmuşsunuz. Gerekirse ilave tahliller de istenecek ve kilo alamamanızın sebebi bulunacaktır.