Selam hastanenin acil servisinde alınan kan tahlil bilgilerimi yorumlarmısınız

Selam hastanenin acil servisinde alınan kan tahlil bilgilerimi yorumlarmısınız şimdiden tşkkr ederim Glukoz161 Kreatinin1.3 sodyum(Na)137 potasyum(k)3.9 klor[cl)102 kalsiyum[ca)9.6 aspartat transaminaz[ast]59 alanin aminotransferaz[alt]88 kreatin kinaz(ck)206 ck-mb33 kan üre azotu(bun)12.62

Tahlil.com Cevabı : Hastaneye ne şikayetle başvurduğunuz önemlidir, ayrıca alınan kanın açken alınıp alınmadığı önemlidir, Kan şekeriniz yüksek, Na-K-Klor testleri anlı değerleri gösterdiği için önemli değişdir, karaciğer enzimleriniz biraz yüksek çıkmıştır..