Iyi calismalar hocam, Sizden ricam cektirdigim meme ultrasyon sonucunu degerlenririmisiniz sol meme

Iyi calismalar hocam, Sizden ricam cektirdigim meme ultrasyon sonucunu degerlenririmisiniz sol meme 11 hizasinda 15×12 mm boyutlarinda,saat 2 hizasinda 9×5 boyutlarinda lobule konturlu duzgun sinirli solid lezyonlar izlenmustir.(fibroadenom?)

Tahlil.com Cevabı : Fibroadenom kanser değildir.Ancak doktorunuz belirli aralıklarla bu oluşumu kontrol etme amacıyla sizi kontrole çağıracaktır.