Yas:25 bayan işlem Adı Post prandial kan şekeri (tokluk kan şekeri) Sonuç 84 Kreatinin Sonuç 0.64 So

Tahlil.com Cevabı : Yas:25 bayan işlem Adı Post prandial kan şekeri (tokluk kan şekeri) Sonuç 84 Kreatinin Sonuç 0.64 Sonuç Birimi mg/dl Referans Değeri 0.6 - 1.1 Glikozile hemoglobin (Hb A1C) HPLC ile Sonuç 5.3 Sonuç Birimi % Referans Değeri 4 - 6.2 4. İşlem Adı Glukoz Sonuç 78 Sonuç Birimi mg/dl Referans Değeri 74 - 110 5. Alanin aminotransferaz (ALT) Sonuç 10 Sonuç Birimi U/L Referans Değeri 0 - 45 6. Kolestrol