İyi günler 1 ay önce nişanlmla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama ikimizde pjamalarımızlaydk göğsüme boşaldı ?

İyi günler 1 ay önce nişanlmla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama ikimizde pjamalarımızlaydk göğsüme boşaldı ve ben sildim. şuan adetim geçikti ve karnımda şişlik hissediyorum acile gittim röntgen çektiler ve reflü dediler sizce hamilemiyim şaçma olacak ama merak ettim lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya herhangi bir temas olmadığı için hamileliğin oluşumu söz konusu değildir.