Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık, üstümüzde kıyafetler varken boşalma oldu, vajinal kısma ama dediğim gibi kıyafetler vardı?

Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık, üstümüzde kıyafetler varken boşalma oldu, vajinal kısma ama dediğim gibi kıyafetler vardı. tam gününde adet gördü, kanaması aynı ağrılar ve 7gün sürdü her zamanki gibi ama bunlara ragmen bulantı, baş dönmesi var hatta 2 defa bayıldı. nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikten söz edilemez. Tam bir bileşme olmadan sürtünerek hamile kalma ihtimali çok düşük.