İyi günler başım boynum terliyor terler terlemezde buz gibi oluyor

İyi günler başım boynum terliyor terler terlemezde buz gibi oluyor çok agrıyo acaba bu neden olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Tolga Bey,herhengi bir tahlil sonucu göndermediğinizden fazla bir yorum yapamıyorum.Bir dahiliye uzmanına başvurabilirsiniz.