İyi günler ben en son 26 nisanda regl oldum. 18 mayısta miktarı çok az olan açık renkli bir lekelenmem oldu?

İyi günler ben en son 26 nisanda regl oldum. 18 mayısta miktarı çok az olan açık renkli bir lekelenmem oldu ama devam etmedi aynı zamanda kasıklarımda da ağrım oldu.19 mayısta olmadı. 20 mayısta yani bu gün aynı miktarda bir daha oldu ve kesildi. Bu durumda yapılan ne zaman B HCG testi yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Yarın yaptırabilirsiniz mesela.