İyı gunler bugun acılde idrar testi yaptırdım... strip ile her sahada 7-8 erıkrosıt 1-2 lokösit görülmüstür 18 haftalık hamıleyımm önemlı bi rısk tasıyomu?

ıyı gunler bugun acılde idrar testi yaptırdım... strip ile her sahada 7-8 erıkrosıt 1-2 lokasit görülmüstür yazıyo...agrı ve sancılarıda var 18 haftalık hamıleyımm önemlı bi rısk tasıyomu bu test sonucu

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kanama var taş, kum veya enfeksiyon olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..