İyi günler hocam ben sevgilimle sürtünme yoluyla bi birlikteliğim oldu

Iyi günler hocam ben sevgilimle sürtünme yoluyla bi birlikteliğim oldu üstümüzde hiç bişey yoktu ben boşaldım birebir hiç bi şekilde temas olmadı ancak hemen kalktı yıkadı ve bi süre sonra kan gelmiş bide yeni dün adeti bitmişti hamile kalırmı hemen ertesi gün hapı aldı kullandı problem olurmu

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır, ancak bir sonraki adetinde gecikme olur ise test yapmanızı öneririz..