omuzundan aşağıya bir kaç damla süzülmüş ve vajinasına gitmiş midir ?

Sevgilimle cinsel bir birleşme yaşamadık fakat ağzıyla beni boşalttı. Omuzuna boşaldım omuzundan aşağıya bir kaç damla süzülmüş ve vajinasına gitmiş midir diye düşündük böyle bir durumda hamile kalınabilir mi adeti düzensiz ve 35-40 gündür adet olmadı.

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir ihtimal çok düşüktür.