İyi gunler hocam lutfen cok acil yardım edin kız arkadasımla surtunme yolu ile seviştik yanlız cıplaktık vajinasının üzerine boşaldım icine akmıs olabilir mi?

 İyi gunler hocam lutfen cok acil yardım edin kız arkadasımla surtunme yolu ile seviştik yanlız cıplaktık vajinasının üzerine boşaldım icine akmıs olabilir boşalır boşalmaz hemen su ile yıkadık baya su tuttuk ayın 08 /04/2013 22 00 civarı oldu hamile riski varmı olmaması icin ne yapmamız gerekli

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik durumu çok düşük, adetinde gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.