İyi günler yaşım 20 demir eksikliği anemisi (talasemi taşıyıcı) var 1 yıllık evliyim 8 ay önce 5 haftalık bebeğime düşük yaptım?

İyi günler yaşım 20 demir eksikliği anemisi (talasemi taşıyıcı) var 1 yıllık evliyim 8 ay önce 5 haftalık bebeğime düşük yaptım.7 aydır korunmasız ilişki ile hala gebe kalamadım.Hamile kalmamda aneminin etkisi var mı gebelik öncesi yada gebelik sırasında tedavi görmem gerekiyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak anemi yönünden tedavi ve takiplerin sürmesi gerekli Hamile kalmamanızın bir çok bileşeni olabilir