İyi Günler.Ayın 13ünde tahlil yaptırdım beta:1320 çıktı aile hekimine gittim

İyi Günler.Ayın 13ünde tahlil yaptırdım beta:1320 çıktı aile hekimine gittim 1,5 aylık hamilesiniz dedi.düğünüm 30 temmuzda oldu. tam 1,5 ay oldu ,normal adetimi de gördüm ağustosta günü gününe sizce sorun yokmu bu durumda? aile hekimi kan değerime bakarak ve son adet tarihime göre dedi üstelik.

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğiniz ortalama 2-3 haftalık olabilir, ultrasonografi ile incelenmesini öneririz..