2,5 yaşında bir oğlum var ve doğuştan süt alerjisi var. bir süredir diyeti bozmuştuk ve kan fark ettiğimiz için doktorumuz dışkı mikroskobisi istedi.

Merhaba, benim 2,5 yaşında bir oğlum var ve doğuştan süt alerjisi var. bir süredir diyeti bozmuştuk ve kan fark ettiğimiz için doktorumuz dışkı mikroskobisi istedi. Tahlillerde gizli kan çıkmış ancak mikroskobi temiz dedi. Telefonla görüştük ve detaylı konuşamadık. Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Gaita mikroskopisi yönünden sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.