Katı yiyecekleri yiyemiyorum. Sadece çorba içebiliyorum.

Merhaba; Katı yiyecekleri yiyemiyorum. Sadece çorba içebiliyorum. Ekmek yediğim zaman istigfar ediyorum. Sırtımda sürekli bir ağrı var. nefes darlığım var. yaşım 58. boy:177, kilo 47. Tahlil sonuçlarım: Üre:25, Kreatinin:0.67, Sodyum:133, Potasyum:4.10, Klor:98, AST:15, ALT:9,CRP:58.79

Tahlil.com Cevabı : Acilen gastroenterolojiye gitmeniz ve muayene olmanız gereklidir..