Kadın hastalıkları uzmanı tarafından hormon testleri yapıldı, Esteadiol (e2) = 120 , normal değerleri: 20-75

Kadın hastalıkları uzmanı tarafından hormon testleri yapıldı. Yalnız doktorun açıklamalarından herhangi birşey anlamadım. Değerlerimi sizinle paylaşmak istedim. Esteadiol (e2) = 120 , normal değerleri: 20-75 FSH (elisa)= 5.87. , normal değer: 3.85-8.78 LH = 8.09 , normal değer: 2,12-10,89

Tahlil.com Cevabı : Kanın adet gününün hangi döneminde alındığını belirtmemişsiniz, yaşınız da yazmıyor. Estradiol yüksekliği dışında başka bir bulgu görülmüyor.