kan değerlerim normal sadece mono %15.4. Değer aralığı 0 - 12 arası. Bunun nedeni nedir?

Merhaba Hocam, Bütün kan değerlerim normal sadece mono %15.4. Değer aralığı 0 - 12 arası. Diğer bütün değerlerim normal. Son 2-3 senedir Mono yüksekliği mevcut. Bunun nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda periferik yayma denilen teknikle kan hücrelerinizin gözle sayılması ve oranlarının saptanması doğru olacaktır..