Kan değerlerinde referans aralığından yüksek yada aşağı değerler: MCV 79,3 MCH 25,27 RDW 17,9 bunlardır. Yorumlarsanız sevinirim.

Kan değerlerinde referans aralığından yüksek yada aşağı değerler:MCV 79,3MCH 25,27RDW 17,9bunlardır. Yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin referans aralığı dışında olmasının fazla bir anlamı yok.Normal kabul edilebilir.