Kan tahlili Elisa testi yaptırdım. Sonuçlarım : HBs Ag: 0,44 ( non reactive )

 Kan tahlili Elisa testi yaptırdım. Sonuçlarım : HBs Ag: 0,44 ( non reactive ) Anti HBs: < 2,00 ( non reactive ) Anti HIV 1+2 0,205 ( non reactive ) Anti HCV 0,003 ( non reactive )

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.