Kan tahlili sonuçlarım aşağıdaki gibidir. yorumlayabilir misiniz?

Kan tahlili sonuçlarım aşağıdaki gibidir. yorumlayabilir misiniz? Anti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) - 91.88(Reactive) Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri) - 0.18(Non-Reactive) Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) - 0.06(Non-reactive) Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda  herhangi bir anormallik yok.