Kan tahlili yaptım ve baso# değerim 0 çıktı bunla iligi beni bilgilendirirmisnz.ne yapmalıyım.

 Kan tahlili yaptım ve baso# değerim 0 çıktı bunla iligi beni bilgilendirirmisnz.ne yapmalıyım.yardımcı olurmusunz lütfen

Tahlil.com Cevabı : Basofil değerinin 0 çıkmasının h,ç bir anlamı yoktur.Normal olarak kabul edilir.Bazofil yüksekliği klinik olarak anlamlı olabilir.Sizde de böyle bir durum yok.Bazofil ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız....