Kan tahlili yaptırdım,hepsi normal çıktı ama LYM normali 0.6 ila 3.4 olmalıymış,benim 4.37 çıktı.

iyi günler,ben kan tahlili yaptırdım,hepsi normal çıktı ama LYM normali 0.6 ila 3.4 olmalıymış,benim 4.37 çıktı.çok korktum.bu neye bağlı olarak yüksek çıkmış bunu öğrenebilirmiyim??

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu değerin yükselmesi hiçbir şey ifade etmez. Korkmanıza gerek yok.