Kan testi yaptırdığımda adet olmamıştım. Şimdi iki gün gecikti. Tekrar test yaptırayım mı?

27 ekim 2013 te kan testi yaptırdım sonuç 3,14 çıktı ama daha regli günüm geçmemişti .şimdi 2 gün gecikti testi tekrarlamam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bir hafta daha bekleyin, adet görmezseniz kadın doğum doktoruna başvurun, gerek görürse test isteyecektir.