Kan testı yaptırdım sonuc 38,80 mIL/mL hamile olabilirmiyim?

merhabalar kan testı yaptırdım sonuc 38,80 mIL/mL hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebe olup olmadığını merak eden her kadının kolaylıkla kullanabilmesi için Tahlil.com doktorlarınca tasarlanmıştır.Gebe olup olmadığınızı, gebe iseniz tahmini gebelik haftanızı Gebematik ile öğrenebilirsiniz.