Kan testinde Beta HCG değerim 22.63 çıktı. Hamilelik var mı?

Merhaba ben adetimi 3 gün geçınce evde gebelık testı yaptım basta cok sılık cızgı cıktı doktora gıdıp muayene oldum vajınadan ultrasonda baktı birsey gormedım ve kandan test yaptı sonuc 22,63 cıktı doktorum pozıtıf dedı ama aksam ılıskıden sonra kan geldı ve hala devam edıyor adet kanına benzıyor

Tahlil.com Cevabı : Düşük yapmış olabilirsiniz, kanamayı takip edin devam ederse doktora başvurmanızı öneririz..