Kan tesyimde Beta HCG 2,00 çıktı. Hamile olabilir miyim?

merhaba kan testimde sonuç 2,00 cıktı bu sonucta hamile olma olasalıgı var mıdır ? kan testınde kac aralıgı negatif olarak degerlendirebilir.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.Beta hcg değeri 10 ve üstünde olunca gebelikten söz edebiliriz.

b*********** :

merhaba 6 mayısta regl olmuştum.En son 21 mayısta eşimle ilişki yaşadım üzerinden 1 saat geçti ertesi gün hapı içtim hemen.Mayıs ayının 31 inde adet olmam gerekiyordu olmadım.10 gün geciktim. 3 tane test çubuğuyla 3 gün üst üste test yaptım negatif çıktı. beta hcg testimde ise 2.00 hamilemiyim?

Cevap:

Testleriniz negatiftir, eğer 1 hafta içinde adet görmez iseniz testi bir kez daha tekrarlayın..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

n********** :

merhaba ben ayın 6 sında nısanlımla beraber oldum fakat ıcıme bosalmadı. 20 sınde adet gecıktırı kullandım 24 unde bırktım adet gunum ayın 25 ıdı 2 gun bekledım olmayınca 26 sında kan testı yaptrdım sonuc 2,00 cıktı bı kac kere de ıdrardan test yaptım negatıf cıktı sonuc. en son 29 aralıkta yaptım ıdrar testı negatif ama ben hala adet olmadım hamılelık var mıdr? karnımda arada agrı oluo ve dunden berıde belımde hafıf agrılar var .. bunlar adet belırtısı mıdır? ayrıca bazende mıdem bulanıo ve basım donuo gıbı oluo bunlar psıkolojık mıdır? bende adet duzensızlıgıde bulunmakta ama ben hamıle mıyım korkusuyla cok huzursuzum lutfen yardımcı olun.. hamılelık olsaydı 23 gunde bellı olur muydu testlerde .tesekkurler

Cevap:

Hamilelik yok.Gecikmen içinde kadın doğum uzmanına görünmende fayda var.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.