Kanda beta-hcg baktıralım gittim doktora bhcg değerim <0.100 çıktı ayrıca birde prolaktin değerim 33.91 çıktı

 Kanda beta-hcg baktıralım gittim doktora bhcg değerim <0.100 çıktı ayrıca birde prolaktin değerim 33.91 çıktı pazartesi tekrar gel tahlil alalım dedi hamilelik riskim varmı ultrasonda tekrar baktı bugun birde ben 2 kere gebelik testi yaptım negatif çıktı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok.Prolaktin hormonu değeriniz ise normalin üstünde  çıkmış. Bu sonuç normal değil.Prolaktin yüksekliği nedenlerine yönelik  doktorunuz ilave tahliller isteyebilir ve/veya  tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....