Karaciğer de sorun olabilir dedi,sonuçları siz değerlendirir misiniz?

hormon değerlerini görmek için üroloji doktoruna gittim,tok karna kan verdim değerleri normal dedi fakat karaciğer de sorun olabilir dedi,sonuçları siz değerlendirir misiniz? alt=98 ast=54 tsh=1.47 uıu/ml prolaktin=8.69 ng/ml total testeron=3.45 ng/ml

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST değerleriniz yüksek. Bir gastroenteroloji uzmanına muayene olmalısınız.