Karın ağrısı mide bulantısı şikayetleriyle acile gitmiştim. yapılan idrar tahlilerinde lokosit 11 bakteri 41,epitel 15

Karın ağrısı mide bulantısı şikayetleriyle acile gitmiştim. yapılan idrar tahlilerinde lokosit 11 bakteri 41,epitel 15 çıkmıştı. antibiyotik tedavisine başlandı. 2 hafta sonra doktora kontrole gittim bu sefer tüm değerler normal bakteride negatif çıkmış hatta fakat epitel 0-5 arası olması gerekirken 15 çıkmış yine bu neden kaynaklanıyor? iltihap yada farklı bir hastalık belirtisimi

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, idrar kültürü testi de yapılmalı.Daha net bilgi için.