Karın,bağırsak ağrısına benzer şikayetle hastaneye gittim idrar tahlilimde kan bulundu idrar değerlerim ise LYM 47 yüksek, MONO 10.6 yüksek yorumlar mısınız?

Karın,bağırsak ağrısına benzer şikayetle hastaneye gittim idrar tahlilimde kan bulundu idrar değerlerim ise LYM 47 yüksek, MONO 10.6 yüksek, GRA 42.2 düşük, MCHC 30.1 düşük çıktı KAN TAHLİLİMDE ise ÜRE 10.0, GGT 11 düşük, ALKALEN FOSFATAZ 63 düşük, LDH 167 düşük, DİREKT BİLİRUBİN 1.30 yüksek, PROTEİN 8.7 yüksek, TRIGLİSERİD 0 düşük, ÜRK ASİT 2.2 düşük, BUN 4.465 düşük çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Özellikle virüslere bağlı enfeksiyonlarda bu tip sonuçlar çıkabilir ve genellikle geçici olup iyileşme olunca düzelir. Dahiliye bölümünce değerlendirilmenizi öneririm..