Karnımdan sürekli gurultular geliyor.

Hocam karnımın sol üstünde guruldamalar oluyor ama normal zamandaki guruldamalar gibi değil.Karnım tokken de oluyor ve sürekli oluyo.Geçen hafta kalbin üstünden ve solundan duyuyordum bu guruldamaları ve şimdi sol karın üstünden duyuyorum.3 haftadır da göğüs ağrısı vardı ama geçti sayılır.yaşım 22.

Tahlil.com Cevabı : Anladığımız kadarıyla barsak hareketleriniz artmış duyduğunuz sesler de barsaklarınızdan geliyorGastroenterolji bölümüne muayene olabilirsiniz