Kasığımdan göbeğime dogru gıden bunları ılk defa yasıyorum içten midem bulanıyor acaba hamılemıyım

meraba en son 6 nısanda adet gördüm ama su 1 haftadır hem gogus uclarım agrıyordu onlar geçtı şimdi şiş ve mavi damarlar çıktı ve hafif agrı var ayrıca kasıgımda ara ara batmalar ve mavi damarlar oldu kasığımdan göbeğime dogru gıden bunları ılk defa yasıyorum içten midem bulanıyor acaba hamılemıyım

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanızı öneririz, anlattıklarınız hamilelik belirtisi olabilir, olmaya dabilir..