Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kızlık zarı yerinde, ama kızlık zarına kadar ilerledim içine boşalmadım

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kızlık zarı yerinde, ama kızlık zarına kadar ilerledim içine boşalmadım fakat zevk suyu değmiş olabilir ardından 45 saat sonra Norlevo kullandık %85 lik bir etkisi olur diyorlar sizce durum ne olabilir ? adet gününe 15 gün var. sadece ihtimalini soruyorum.

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok şu an.  Eğer adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırırsınız.