Kasıklarıma ara ara sancı giriyor ve mide bulantısı yaşıyorum.hamilemiym

merhaba bu ayın 1 inde ilişki yaşadık prezervatifle korunuyorduk ama ilişki sonrasında prezervatifin bir kısmı içimde kaldı kendim çıkarttım.sonra adetimi zamanında ve normal bir şekilde oldum adetim biteli bir hafta oldu.şimdi kasıklarıma ara ara sancı giriyor ve mide bulantısı yaşıyorum.hamilemiym

Tahlil.com Cevabı : Adetiniz normal olduysa hamilelik ihtimali yok denebilir, ancak şüpheniz var ise test yapabilirsiniz..