Pazar günü ağaçtan düştüm düştükten snra bikaç saniye nefes almakta zorlndım

.hemn hstaneye gitik.tomografi çekildi.sol kaburgada önmsiz bi çtlak oldugu sylendi. bişey olmadıgını söyleyip eve gönderiler. çarş günü gögüs cerrahna gittk.sag cgerde küçük kan pıhtısı varmıs.ptesi tekrar çağırdı.nyapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Dinlenmeli, ani hareketler yapmamalı ve doktor kontrolüne gitmelisiniz..