Merhaba kız arkadasımla cıplak bır sekılde surtunme yoluyla ılıskıye gırdım

merhaba kız arkadasımla cıplak bır sekılde surtunme yoluyla ılıskıye gırdım ıkı kez bosaldım ama hıc bırı vajınasına gelmedı ve ıslak mendıl ıle sıldım ılıskıden bır hafta sonra da adet oldu sızce hamıle olma olasılıgı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Risk görünmüyor..