Kasımda nişanlımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık adetimin bittiği tarihti sizce hamile miyim?

 Kasımda nişanlımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık adetimin bittiği tarihti ardından aralıkta ocakta şubatta ve martta adetimi oldum fakat son adetim çok az sürdü ve koyu renkliydi ocak adetimden sonra test yaptım negatif çıktı.karnımda sağ kasığım elime gelen bir şişlik var hamile olabilirmiyi

Tahlil.com Cevabı : 3 ay düzenli adet olmuşsunuz hamilelik yok,diğersıkıntılarınız içinde bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.