Kahverengi akıntım oldu.Üstüne görme olabilir mi?

Merhaba, 13.03.2013 de adet olmam gerekirken yaklaşık 5 gün süren kahverengi bir akıntım oldu. Ayın 18'inde de eski adet günlerime nazaran daha az olan bir kanamam oldu ve 2 gün sürdü. Bugün itibarıyla çok az lekelenme mevcut. evliyim ve 2 aydır bebek istiyoruz. Üstüne görme olabilir mi bu?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle beta HCG tetsi yapılmalı eğer tam bir adet görmediyseniz.Üstüne görme ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Üstüne görme